کیمیا زهرآگین برتر > سوالات متداول

«سوالات شما و جواب از کارشناسان شرکت کیمیازهراگین برتر»

گزیده ای از سوالات متداول شما را در اینجا کارشناسان ما پاسخگو بوده اند لازم به ذکر است که جهت مشاهده کلیه سوالات مطرح شده و جوابهای کارشناسان شرکت کیمیا زهرآگین برتر و رفع ابهامات ذهنی میتوانید کتاب ۱۰۰% رایگان ما را دریافت و مطالعه فرمائید.


۱- آیا پرورش عقرب کاری غیر قانونی است ؟
با توجه به قوانین و مقررات هر کشور ، معمولا انجام هر فعالیت اقتصادی نیاز به اخذ مجوز دارد ، لذا کسانی که مجوزات لازمه را از ارگان های ذیصلاح دریافت کرده اند کارشان کاملا قانونی و در غیر این صورت غیر قانونی خواهد بود. به عنوان مثال : حتی برای کار کوچکی شبیه رانندگی نیاز به مجوز(گواهینامه) است در این خصوص ممکن است شخصی بدون داشتن گواهینامه اقدام به رانندگی کند و به هر حال ممکن است به مقصد هم برسد ... اما قاعدتا فعالیت غیر قانونی انجام داده است.


۲- آیا با پرورش عقرب میتوان به درآمد رسید؟
از پرورش عقرب در ۳ زمینه میتوان درآمد بدست آورد:
الف) تولید زهر
ب) تولید روغن
ج) فروش عقربهای مولد ( گونه های وارداتی ،امپراطور و هترومتروس)
بعد از گذراندن آموزشات لازمه ، ایجاد شرایط خاص نگهداری ، تهیه گونه های مناسب برای پرورش و مهمتر از همه بازاریابی برای تولیدات میتوان به درآمد رسید.


۳- آیا هر کس اقدام به پرورش عقرب کند موفق به کسب درآمد خواهد شد؟
قاعدتا ، خیر... در هیچ حرفه ای این گونه نخواهد بود. همه چیز بستگی به توان وارتباطات شخص خواهد داشت.... توجه داشته باشید پرورش عقرب یک شغل معمولی نیست ،،، یک تجارت بزرگ است..... و پتانسیل بدست آوردن درآمد میلیاردی را خواهد داشت. و البته همه چیز این حرفه و تمامی حرفه های تولیدی دیگر معطوف به داشتن بازار خواهد بود.


۴- آیا فروش زهر راحت است؟
عرض کردیم که همه چیز بستگی به توان و ارتباطات شخص دارد ، ولی با این اوصاف فروش زهر به این راحتی که برخی از افراد فکر میکنند نیست و دردسرهای متعددی دارد و قطعا هر کسی موفق به فروش زهر نخواهد شد.


۵- آیا بازاری برای فروش زهر وجود دارد و چه کسانی خریدار زهر هستند؟
بله ، بدانید در بسیاری از موارد زهرهای تولید شده کشورهای دیگر شبیه اکراین، هند، آلمان و... از مبادی رسمی و حتی غیر رسمی وارد ایران شده و به فروش رسیده است. بازار وجود دارد، اما نه به شکل و وسعتی که هر فردی به راحتی و بدون داشتن پیش نیازهای لازم موفق به فروش شود..... برخی از موارد استفاده زهر بندپایان ، حشرات ، خزندگان و... در موارد زیر میباشد تولیدات پزشکی ( تولید داروهای مسکن بسیار قوی ، داروهای ضد سرطان، ام اس، داروهای مربوط به درمان سوختگی و...) بدون عوارض یا لااقل میتوان گفت با عوارض کمتر.... تولیدات سموم کشاورزی ( انواع سموم دفع آفات کشاورزی و....) تولید مواد لوازم آرایشی و البته در برخی کشورها برای تولید مواد موخدر هم استفاده میشود. برای بازاریابی میتوانید به شرکت های که در زمینه های گفته شده فعالیت میکنند مراجعه کنید.


۶- آیا در ایران میتوان زهر فروخت؟
بله، عمدتا بازارهای هدف خارج از کشور هستند ، اما تعداد معدودی شرکت وجود دارد که برای تولیدات خود نیاز به خرید زهر دارند و البته هستند شرکت های بازرگانی یا تاجر های که خارج از ایران فعالیت های اقتصادی انجام میدهند توانستند بازارهای رو فراهم کنند و به پشتوانه آن داخل کشور خرید میکنند.


۷- تاجرها یا شرکت های خریدار زهر رو چطور میتوان پیدا کرد؟
اگر ارتباطات مناسب و قوی نداشته باشید ، بسیار سخت و دشوار .... کسانی که در ایران بازار دارن ، به هیچ عنوان آن را علنی نخواهند کرد و هیچ کس بازارش رو در اختیار دیگری قرار نخواهد داد در ضمن لازم به ذکر است: ۹۹ درصد کسانی که در این زمینه کلاس برگزار میکنند در تبلیغات خود عنوان کرده اند که خرید تضمینی زهر با عقد قرارداد.... متاسفانه دروغ محض است.... و نباید فریب خورد....


۸- آیا کسی تا به حال موفق به فروش زهر شده است؟
بله ، بارها پیش آمده تعداد افرادی حتی تازه وارد و با تجربه پایین با ما تماس گرفته اند که موفق به این امر شده اند. من باب مثال : شخصی عنوان میکرد که یکی از بستگانش در کشور آلمان شرکت دارو سازی دارد ، به پشتوانه وی شروع به تولید و فروش کرده بود.... یا شخص دیگری عنوان میکرد که بستگانش در ترکیه زندگی میکنند و طی تماسی از ایشان خواسته بودند اگر میتواند وارد حرفه پرورش عقرب شده و فروش زهر را به آنها بسپارد..... و حتی چند دانشجو توانستند بازاری رو فراهم و برای ضمانت انجام معامله از خریدار پیش پرداخت هم دریافت نمودند....


۹- آیا تولید زهر باکیفیت، دشوار است؟
خیر، تولید زهر کاری ندارد و هر کسی میتواند حتی با مشاهده چند کلیپ، مطالعه اطلاعات پرورشی، کسب مقداری تجربه و همینطور با سرمایه اندک به تولید برسد.... ولی شخصی در این حرفه موفق خواهد بود که توان یافتن بازار رو داشته باشد...


۱۰- چه مقدار فضا برای اینکار لازم است؟
فضای مورد نیاز برای ایجاد این کسب وکار به مواردی ازجمله نوع مزرعه احداثی، وسعت کار، گونه پرورشی و... بستگی دارد : به طور کلی از سه نوع فارم میتوانید استفاده کنید :فارم آزاد ، فارم نیمه آزاد ، فارم بسته که معمولا اکثرا افراد از فارم بسته استفاده میکنند، در این نوع فارم به طرق مختلف میتوان عقرب رو نگهداری کرد... که در طرح آموزشی به صورت کامل وتصویری توضیح داده شده است. به طور کلی میتوان گفت در یک اتاق ۱۲ متری با فضا سازی و قفسه بندی مناسب میشود تعداد ۵ الی ۱۰ هزار قطعه عقرب نگهداری کرد.


۱۱- حداقل تعداد عقرب برای رسیدن به تولید چه تعداد است؟
میزان تولید زهر بسته به گونه متفاوت است ، معمولا گونه های که جسته بزرگتری دارند میزان زهر بیشتر تولید خواهند کرد ولی با این اوصاف حداقل تعدادی که میتوان با آن به تولید رسید ۱۰۰۰ قطعه میباشد. و به طور مثال در هر دوره ی زهرگیری از ۱۰۰۰ قطعه مزوبوتوس حدود یک الی دو گرم زهر مایع تولید خواهد شد.


۱۲- چه مدت یکبار میتوان از عقرب زهرگیری کرد؟
فاصله مدت زمان هر دوره ی زهرگیری بستگی به جیره غذایی که برای جانور لحاظ میشود متفاوت است که به طور میانگین فاصله هر دوره میتوان از ۲۰، ۳۰ الی ۶۰ روز یکبار باشد.


۱۳- روغن عقرب چه کاربردی دارد؟
روغن عقرب از دیر باز در طب های سنتی مورد استفاده قرار گرفته است که برخی از فواید آن به شرح زیر میباشد، درمان کننده درد مفاصل درمان کننده دیسک کمر درمان کننده دیسک گردن تقویت قوه شنوایی پاک کننده گوش درمان کننده مارگزیدگی درمان کننده عقرب گزیدگی درمان کننده بواسیر تقویت موی سر کمک به رشد مجدد موها درمان کننده محل بریدگی درمان کننده فلج درمان کننده لقوه تقویت کننده قوه جنسی درمان کننده سنگ کلیه و سنگ مثانه بخیه طبیعی (جمع کننده زخم ) از بین برنده سموم بدن درمان کننده بیماری های قلبی از بین برنده آفات


۱۴- چرا کسب و کار پرورش عقرب پرسود است؟
در حال حاظر بسیار نوپا است و هنوز اشباع نشده است
عقرب موجود بسیار مقاومی است و تلفات کمی دارد
زهر آن گرانقیمت ترین مایع دنیاست.
پرورش آن نیاز به مکان بزرگی ندارد و در یک فضای کوچک قابل پرورش است.
پرورش آن هزینه زیادی ندارد و فقط کمی صبر میخواهد نیاز به رسیدگی دائم ندارد (تنها روزی ۲ ساعت)
قیمت خرید زهر هر گرم خشک ۶۵ تا ۹۰ میلیون خرید و فروشها در این بازار نقدی انجام می گردد.
این صنعت ظرفیت بسیار زیادی دارد.
و…

هدیه ویژه ما به شما

pdf آموزش درآمد زایی میلیونی از زهر عقرب

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کیمیا زهرآگین برتر می باشد.