توضیحات برای عکس ثبت نشده

با این آموزش به درآمد میلیون دلاری خود برسید

شما میتوانید با این آموزش ها استارتاپ خود را از همین حالا شروع کنید
توضیحات برای عکس ثبت نشده
آموزش دیجیتالی
در بخش آموزشهای دیجیتالی توسط تیم زهرآگین، شما میتوانید کلیه اطلاعات مورد نیاز را جهت راه اندازی صفر تا صد این صنعت نوپا تهیه فرمائید و نیز میتوانید جهت افزایش دانش خود در زمینه پرورش عقرب، نحوه راه اندازی فارم پرورش عقرب، چگونگی تکثیر عقرب و تولید مثل عقرب و همچنین چگونگی مبارزه با آفات فارم پرورش عقرب و در نهایت چگونگی زهرگیری عقرب و قیمت زهر عقرب این آموزشها را از تیم زهرآگین دریافت کنید.
توضیحات برای عکس ثبت نشده
راهنمائی و مشاوره
در این بخش شما میتوانید از راهنمائی ها و مشاوره های تیم مشاوران و پشتیبانان شرکت کیمیا زهرآگین برتر، بهره مند شوید لازم به ذکر است در صورتی که اقدام به تهیه پکیج های آموزشی از این شرکت کرده اید به صورت رایگان از حمایت کامل تیم زهرآگین جهت راه اندازی فارم تا پرورش عقرب و زهرگیری عقرب بهره مند شوید و در غیر اینصورت بصورت قراردادی از مشاوره های شرکت کیمیا زهرآگین برتر بهره مند خواهید شد.
توضیحات برای عکس ثبت نشده
ارائه ملزومات مورد نیاز فارم
با توجه به اینکه تمام کسانی که قصد انجام این تجارت پرسود را دارند در بدو امر جهت راه اندازی فارم پرورش عقرب به ملزومات و تجهیزات و تغذیه برای پرورش عقرب نیاز دارند لذا شرکت کیمیا زهرآگین برتر در صدد برآمد که با در اختیار گذاشتن این وسایل و مواد، نیاز شما دوستان عزیز را برای تهیه مواد و لوازم مذکور رفع کند تا راهی باشد در صرفه جوئی وقت و هزینه شما کاربران محترم که تیم زهرآگین را برگزیده اید.
توضیحات برای عکس ثبت نشده
سابقه فعالیت
شرکت کیمیا زهرآگین برتر سالهاست که در زمینه پرورش عقرب و زهر گیری عقرب فعالیت میکند و اینک با هدف پیشرفت گروهی اقدام به تهیه و ارائه آموزش های دیجیتالی این صنعت به علاقه مندان کرده است. همچنین با ارائه خدمات و مشاوره در زمینه راه اندازی فارم پرورش عقرب، تکثیر عقرب، پرورش عقرب، زهرگیری عقرب قصد پیشرفت گروهی و گسترش فعالیت خود را دارد.

هدیه ویژه ما به شما

pdf آموزش درآمد زایی میلیونی از زهر عقرب

همراهی تخصصی و تعهدات و خط مشی شرکت کیمیا زهرآگین برتر
توضیحات برای عکس ثبت نشده

خط مشی شرکت کیمیا زهرآگین برتر

شاید امروزه کمتر کسی باشد که یکی از نزدیکان، اقوام، همسایگان، همکاران، خویشاوندان یا دوستان خود را به علت بیماری سرطان از دست نداده باشد؛ در عین حال با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و بالاخص علم پزشکی درمان این بیماری توسط زهر عقرب یکی از خطرناک ترین موجودات خداوند (عقرب) کشف شده است لذا شرکتهای زیادی در زمینه تهیه سم عقرب چه در داخل یا خارج ایران با یکدیگر در رقابت هستند که شرکت کیمیا زهرآگین برتر نیز یکی از همین شرکتها است. اولین خط مشی شرکت کیمیا زهرآگین برتر نجات جان انسانهائی است که بخاطر بیماری سرطان مراحل سخت و طاقت فرسای شیمی درمانی را تحمل کرده و با مرگ دسته و پنجه نرم میکنند. در مرحله بعد شرکت کیمیا زهرآگین برتر قصد دارد که کلیه کسانی که تصمیم دارند از این صنعت جهت سرمایه گذاری یا شغل حرفه ای یا علاقه شخصی درآمد زائی داشته باشند را راهنمائی کند تا بتوانیم "همگی در کنار یکدیگر به موفقیت و سربلندی برسیم".


برنامه های آینده شرکت کیمیا زهرآگین برتر

تیم زهرآگین در صدد است که جهت رفاه حال شما دانشپذیران گرامی، پکیجهای خود را بصورت کاملاً دیجیتالی عرضه کند؛ تا کلیه هموطنان گرامی بتوانند این پکیجهای آموزشی را تهیه کرده و با توجه به آموزشهای ارائه شده در این پکیجها از صفر تا صد کار عقرب را به تنهائی و یا با همکاری، پشتیبانی و یاری جستن از مشاوران تیم زهرآگین انجام دهند و از این طریق به درآمد میلیون دلاری خود نائل آیند.

لازم به ذکر است که شما با تهیه این پکیجها هدیه های ارزشمندی از این شرکت دریافت میکنید و نیز در طی فعالیت خود میتوانید بصورت کاملاً رایگان از حمایت و پشتیبانی کامل مشاوران تیم زهرآگین بهره مند شوید. تیم زهرآگین موظف است که پاسخگوی تمام سوالات شما کاربران گرامی در زمینه راه اندازی فارم عقرب تا مرحله زهرگیری باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کیمیا زهرآگین برتر می باشد.