کیمیا زهرآگین برتر > قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

سیاست‌های حفظ حریم شخصی:
شخصی حریم شخصی شما برای ما پراهمیت است. ما می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد تجارب لذت‌بخش و قابل‌توجهی در اینترنت داشته باشید. می‌خواهیم از گستره‌ی عظیم ابزارها، اطلاعات و فرصت‌های اینترنتی با اطمینان کامل استفاده کنید. ما این سیاست‌های حفظ حریم شخصی را بنانهاده‌ایم تا پایبندی خود را به حریم شخصی و امنیت شما نشان دهیم. این سیاست‌های حفظ حریم شخصی چگونگی جمع‌آوری اطلاعات کاربرانی را نشان می‌دهد که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنند. این افراد کسانی هستند که به برخی از خدمات ما دسترسی دارند اما حساب کاربری ندارند که بازدیدکننده نامیده می‌شوند. به همین میزان کسانی که محصولات ما را خریداری کرده‌اند و یا شارژ ماهیانه خدمات ما را پرداخت می‌کنند که اعضا نامیده می‌شوند. با این اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم چه‌کار می‌کنیم؟ و این بازدیدکنندگان و اعضا تا چه حد باید نگران جمع‌آوری و استفاده از این اطلاعات باشند؟ درخواست می‌کنیم این سیاست‌های حفظ حریم شخصی را با دقت مطالعه کنید. با بازدید از وب‌سایت ما شما توافق خود را به این سیاست‌های جمع‌آوری و استفاده از اطلاعاتتان نشان داده‌اید.

اطلاعات شخصی که شرکت ما جمع‌آوری می‌کند و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها:

مقدمه:

شرکت ما اطلاعات را به روش‌های مختلفی از بازدیدکنندگان و اعضا که به بخشی از خدمات ما دسترسی دارند جمع‌آوری می‌کند.

ثبت‌نام:
زمانی که برای محصولات و خدمات ما ثبت‌نام می‌کنید، برخی اطلاعات شخصی از قبیل نام، آدرس، ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات حساب و حتی نوع کامپیوتر استفاده‌شده برای دسترسی به خدمات، از اعضا پرسیده می‌شود. اطلاعات شخصی که از اعضا در طول فرآیند ثبت‌نام گرفته می‌شود برای مدیریت حساب کاربری به کار می‌رود. این اطلاعات ممکن است با سوم شخص‌هایی که در اینجا ذکر می‌کنیم به اشتراک گذاشته شود. به‌هرحال در برخی از مواردی که تیم زهرآگین برخی از خدمات ما را تبلیغ می‌کنند امکان دارد برخی اطلاعات شخصی از قبیل نام، آدرس و نام کاربری را به‌منظور تبلیغ و پیشنهاد محصولات و خدمات دیگر در اختیار این سرویس قرار دهند. مثالاً اگر در برخی از محصولات به‌طور پیش‌فرض تبلیغات وجود داشته باشد شرکت ما این اطلاعات شخصی را توسط فرم‌هایی که در سایت تعبیه‌شده و مواردی که باید پر شود، جمع‌آوری می‌کند و یا می‌توانیم از طریق منابع بیرونی نظیر اطلاعات کارت اعتباری و یا سیستم‌های کامپیوتری استفاده کنیم. به‌عنوان‌مثال وقتی شما سایت فرم دار پر می‌کنید می‌توانیم اطلاعات را از پاسخگوی خودکار دریافت کنیم و این اطلاعات از قبیل نام، ایمیل، وب‌سایتی که ثبت‌نام کرده‌اید و حتی اطلاعات جغرافیایی و موقعیت زمانی و IP آدرس را از پاسخگو دریافت کنیم. همچنین برای این منظور که برای خریداران محصولات و خدمات تیم زهرآگین بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم و محصولات و خدمات دیگران را پیشنهاد کنیم، اگر مشتاق به ارتباط ایمیلی باشید، این اطلاعات را در اختیار دیگر شرکت‌ها می‌گذاریم تا با ایمیل با شما در ارتباط باشند و اگر با تماس صوتی بیشتر رابطه‌ی خوبی دارید از همان روشی که می‌خواهید برایتان تبلیغات ارسال می‌کنیم.

خرید آنلاین:
برخی از وب‌سایت‌ها وقتی می‌خواهید از آن‌ها خرید داشته باشید، برخی اطلاعات برای خبرنامه و ارسال کاتالوگ و یا ارسال آپدیت محصول از شما می‌گیرند که مسئولیت این گرفتن اطلاعات بر عهده‌ی آن وب‌سایت‌ها است اما از طرف ما خیالتان راحت باشد که اگر اطلاعات شمارا با فرد سومی به اشتراک بگذاریم، آن‌ها کسانی هستند که مستقیماً با ما در ارتباط هستند و ما به آن‌ها اعتماد لازم و کافی داریم.

تبلیغات آنلاین:
شرکت ما امکان دارد که این تبلیغات آنلاین را نمایش دهد. در این صورت اطلاعات بازدیدکنندگان و اعضایی که به‌صورت ثبت‌نامی در سایت اطلاعات خود را به ما داده‌اند، با این تبلیغات به اشتراک گذاشته می‌شود. علاوه بر این، در برخی از موارد ما از این اطلاعات استفاده می‌کنیم تا بتوانیم تبلیغات مناسب یا سرمایه‌گذاری مشترک انجام دهیم. به‌عنوان‌مثال وقتی با یک منبع و یا شرکت سرمایه‌گذاری مشترک می‌شوید که یک تبلیغ خاص را برای یک سری افراد می‌خواهد ارسال کند بنابراین ما اطلاعات جمع‌آوری‌شده خودمان را بررسی می‌کنیم و مناسب‌ترین اطلاعات را در اختیار این شرکت‌ها می‌گذاریم تا با تبلیغ هدفمند رضایت شمارا جلب کنند. با بازدید از سایت ما، با سیاست‌های جمع‌آوری اطلاعاتتان توافق کرده‌اید پس اگر نمی‌خواهید این اتفاق بیفتد ، میتوانید خود را به اختیار از لیست ما خارج کنید یا در شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام به دنبال تبلیغات شخصی‌ سازی‌شده بگردید.

گوگل آنالیتیک:
این شرکت از کدهای ردیاب گوگل استفاده می‌کند؛ یعنی علی‌رغم اطلاعات جمع‌آوری‌شده از ثبت‌نام‌ها که توسط خودمان به اختیار پرسیده می‌شود، ما از آنالیزگر گوگل هم استفاده می‌کنیم تا بتوانیم ردیابی داشته باشیم و نمودارهای گرافیکی درستی از کاربران خودمان در سایت داشته باشیم. با اجرایی کردن آنالیتیک بر بستر سایت می‌توانیم تبلیغات و بازاریابی هدفمند خودمان را به‌درستی اجرایی کنیم. این شرکت درواقع از آنالیتیک استفاده می‌کند تا بتواند بازاریابی مجددی برای تبلیغات آنلاین به دست آورد. با استفاده از این امکانات می‌توانیم تبلیغات موردپسند شمارا در سایت‌ها به‌صورت هشداری INot ها نشان دهیم. پس بر اساس جستجوهای قدیم شما در سایت و پیدا کردن علاقه‌مندی شما می‌توانیم مطالب موردعلاقه‌تان را به اشتراک بگذاریم؛ یعنی اینکه جهت همکاری در فروش و مشارکت‌هایی که داریم اطلاعات شمارا با آن‌ها به اشتراک بگذاریم تا اینکه کل مشتریان ما باهم در ارتباط باشند و درواقع این منفعت بسیار زیادی برای خودتان دارد.

کوکی‌ها:
کوکی‌ها یک فایل اطلاعاتی کوچک هستند که وقتی از یک سایت خاص بازدید می‌کنید، بر روی سخت‌افزارهای شما می‌نشینند. شرکت ما از این ویژگی اینترنت استفاده می‌کند تا بتواند جمع‌آوری اطلاعات و ردیابی آن‌ها را ساده‌تر کند. این ویژگی بیشتر برای جمع‌آوری آمار از بین بازدیدکنندگان و اعضا به کار می‌رود. البته اصلاً نگران نباشید زیرا به‌راحتی و با یک جستجوی ساده می‌توانید یاد بگیرید که چگونه می‌توانید این کوکی‌ها را از روی هارد خود پاک‌کنید و اگر این مزیت را نمی‌خواهید استفاده کنید، طبق قواعد و قوانین پاک کردن کوکی‌ها به‌پیش بروید و این کار را انجام دهید.

سیاست‌های اعمال‌شده برای افراد زیر ۱۳ سال:
این شرکت این سیاست را قبول دارد و اعمال می‌کند؛ یعنی مطالب این سایت برای افراد زیر ۱۳ سال مفید نیست و اگر احیاناً این فرد بخواهد از این سایت استفاده کند توسط ایمیل بلاک می‌شود و ثبت‌نام این افراد برای ما امکان‌پذیر نیست.

فروم‌های عمومی:
توجه کنید اطلاعاتی که در اینترنت در اختیار سایت‌ها قرار می‌دهید، به‌صورت اطلاعات عمومی شما می‌باشند و اینکه با فروم‌ها و گروه‌های چت به اشتراک گذاشته شود، نباید نگران باشید زیرا سایتی که بازدید می‌کنید در راستای علاقه‌مندی شما باشد. امکان دارد شمارا در برخی فروم‌ها عضو کند که این کار باعث می‌شود باکسانی که تجربه کاری خوبی در این سایت دارند در ارتباط باشید و مطالب مفیدی فرابگیرید. توجه کنید که اگر سؤالی درباره این سیاست‌گذاری‌ها داشته باشید، به‌راحتی با ایمیل پشتیبانی سایت می‌توانید در ارتباط باشید و هرگونه مشکلی که داشتید را با تیم زهرآگین در میان بگذارید. این کار باعث می‌شود به‌راحتی با مسائل خود روبرو شوید. این سیاست‌ها امکان دارد به‌صورت سالیانه آپدیت شود و با علم و تکنولوژی روز به‌پیش برود. اگر ویرایش خاصی برای این سیاست‌ها باشد، به اطلاع خواهد رسید. Zahrageen.com از هر لحاظ بهترین منبع برای فراگیران دیجیتالی است. در این سایت بهترین راهنمایی‌های برخی از موفق‌ترین فراگیران دیجیتالی در سراسر دنیا را دریافت خواهید کرد. اگر می‌خواهید کسب‌وکار دیجیتال خود را راه‌اندازی کنید یا اینکه قصد دارید کسب‌وکاری که دارید را گسترش دهید، به استراتژی‌های تست‌شده و خارق‌العاده‌ای دسترسی خواهید داشت. ما قطعاً آموزش‌های جدید را اضافه خواهیم کرد بنابراین اطمینان حاصل کنید که به‌صورت مستمر ما را بررسی کنید.

محتوای شخص ثالث:
برخی اطلاعات و محتواها ممکن است توسط اشخاص ثالث برای تیم زهرآگین فراهم گردد. در هر مورد، محتوای شخص ثالث تحت لیسانس پدیدآورنده، تیم زهرآگین خواهد بود. شما می‌پذیرید که از محتوای شخص ثالث برای خود و یا کسب‌وکار شخصی خود استفاده خواهید کرد. همچنین شما تأیید و قبول خواهید کرد که به‌هیچ‌عنوان و در هیچ صورت، محتوای شخص ثالث را دانلود، ذخیره، بازتولید، تغییر، ویرایش و... نکنید. تیم زهرآگین به‌صراحت تمام مسئولیت‌ها و ضمانت‌های مربوط با محتوای شخص ثالث را از خود سلب می‌کند. ازجمله مسئولیت‌ها و ضمانت‌های تجاری، تناسب با موضوعی خاص و موارد نقض حقوق قانونی.

موارد ارسالی:
طبق قوانین و شرایط سیاست‌های حفظ حریم خصوصی تیم زهرآگین (که در بالا توضیح داده شد)، هنگامی‌که شما مطلبی را ارسال می‌کنید درواقع به تیم زهرآگین این اجازه را به‌صورت غیرقابل‌فسخ، رایگان و همیشگی داده‌اید که در سراسر ایران از حق استفاده، بازتولید، تغییر، ویرایش و تولید آثار مشتق تمام یا بخشی از آن استفاده کند. این استفاده می‌تواند در تکنولوژی‌های شناخته‌شده‌ی فعلی یا در موارد توسعه‌یافته در آینده باشد. شما ضمانت می‌کنید که خودتان و هیچ شخص ثالث دیگری، هیچ حقی نسبت به این مطالب ارسالی ندارید.

لینک به سایت‌های شخص ثالث:

این سایت ممکن است به سایت‌های دیگری غیر از تیم کیمیا زهرآگین برتر لینک شده باشد. بدیهی ست که تیم زهرآگین هیچ مسئولیتی در قبال محتوای موجود در آن سایت‌ها ندارد. استفاده‌های غیرمجاز: ازآنجایی‌که شما ممکن است از هرکدام از مطالب و محتوای این سایت، استفاده‌ی غیرمجاز کرده و قوانینی را نقض کنید، شما باید مسئولیت تمام این استفاده‌های غیرمجاز احتمالی خودتان را در قبال تیم زهرآگین، مدیران آن، کارمندان، شرکت‌های وابسته و شرکای تجاری آن، گردن بگیرید. ازجمله ضررها، خسارات، بدهی‌ها، مخارج، هزینه‌ی وکیل و... در قبال هر شخصی که با نام کاربری و رمز عبور خود به او زیان وارد کرده‌اید.

علائم تجاری:
محل استقرار تیم زهرآگین واقع در کشور جمهوری اسلامی ایران است؛ بنابراین تمام علائم تجاری، نشان‌ها و لوگوها متعلق به صاحبان آن می‌باشد.

کپی رایت:
تمام اطلاعاتی که در این سایت نمایش داده می‌شوند ازجمله اسناد، خدمات، طراحی‌های وب، متون، گرافیک‌ها، لوگوها، تصاویر و... به همراه چیدمان آن‌ها متعلق به تیم زهرآگین می‌باشد. مگر در مواردی که خلاف آن به‌صراحت ذکرشده باشد. هرگونه بازتولید، ویرایش، توزیع، ارسال مجدد و انتشار غیرمجاز بدون اجازه‌ی کتبی مالک به‌شدت ممنوع می‌باشد.

سلب مسئولیت از ضمانت‌ها:
استفاده شما از این سایت، محتوا و خدمات آن، با مسئولیت شخص شما خواهد بود و شما مسئولیت این استفاده را گردن خواهید گرفت. هیچ‌کدام از مواد و محتوای سوم شخص ارائه‌شده در تیم زهرآگین، مورد تصدیق و تأیید تیم زهرآگین نیست. آن‌ها ممکن است دیگر موجود نباشند یا دارای اشتباهات تایپی و املایی باشند. تیم زهرآگین خط زمانی مطالب سوم شخص را تأیید نمی‌کند. تیم زهرآگین در قبال مطالبی که دیگر روی سایت وجود ندارند مسئولیتی ندارد. چه توسط تیم زهرآگین نوشته‌شده باشند، چه توسط تولیدکنندگان دیگر. تیم زهرآگین هیچ ضمانتی در برابر منافع اقتصادی و سود شما پس از استفاده از محتوا و مطالب ندارد. تیم زهرآگین برای خود و شرکایش هیچ نمایندگی ضمنی و رسمی و ضمانت‌نامه ندارد. همچنین در برابر کیفیت، حقیقت، دقت، موجود بودن، مناسب بودن و کامل بودن محتوای موجود در سایت هیچ ضمانت‌نامه‌ای از طرف تیم زهرآگین وجود ندارد. چه در مورد محتوای بدون محدودیت و چه در مورد محتوای تولیدشده توسط تیم زهرآگین یا شخص ثالث؛ مگر در مواردی که به‌صراحت ذکرشده و ازنظر قانونی تا سقف خاصی لازم‌الاجراست.

قوانین ناحیه‌ای، کنترل خارجی:

شرکت کیمیا زهرآگین برتر توسط صاحبان آن در جمهوری اسلامی ایران اداره و کنترل می‌شود؛ و محتوای این سایت ممکن است برای استفاده در مکان‌های دیگر مناسب و در دسترس نباشد. اگر می‌خواهید از این وب‌سایت در خارج از ایران اسلامی استفاده کنید، ملزم به تبعیت از تمامی قوانین قابل‌اجرای ناحیه‌ای هستید.

لغو و بازگشت پول:
شما از زمانی که محصول را خریداری می‌کنید، ۲ روز تقویمی برای درخواست عودت و بازگشت کامل پول مهلت‌دارید. درخواست بازگشت پول خود را به zahrageen@gmail.com ارسال کنید. یا از لینک پشتیبانی درون سایت استفاده کنید. تمامی محصولات دارای محدوده زمانی: اگر انتخاب کردید که آموزش‌های ماهیانه ما را دریافت کنید؛ بایستی ۱۲۰۰۰۰ تومان در ماه پرداخت کنید تا وقتی‌که عضویت شما لغو شود. عضویت شما در هرزمانی می‌تواند متوقف شود. هزینه ماه اول، دارای امکان بازگشت کامل پول به مدت ۲ روز می‌باشد. برای تمامی ماه‌ها پس از ماه اول، شما تا سقف ۵ روز مهلت درخواست بازگشت پول‌دارید.

عمومی:

اگر هر یک از این اصول و قواعد را زیر پا بگذارید، تیم زهرآگین دسترسی شما به سایت و یا قسمت‌های انحصاری را بدون اخطار متوقف می‌کند. تیم زهرآگین ترجیح می‌دهد که ابتدا رفتار غلط شمارا متذکر شده و رفتاری مناسب‌تر و جایگزین را پیشنهاد کند. ولی بااین‌وجود، بی‌توجهی بزرگ به این قواعد (تشخیص آن با تیم زهرآگین است)، باعث متوقف شدن فوری دسترسی شما به سایت و یا قسمت‌های انحصاری آن می‌شود. تیم زهرآگین این حق را دارد که هر حساب کاربری را به هر دلیلی مسدود کند.

قوانین کنترلی ایران:
با توجه به انتخاب و یا تضاد مفاد قانون، کاملاً بر اساس قوانین ذکرشده عمل می‌کنند. تمامی دعاوی مرتبط با این قوانین، در دادگاه‌های ایران بررسی می‌شوند. اگر هر یک از این قواعد ازنظر اجرایی با قانون منافات داشت، آنگاه قاعده موردنظر به نحوی تفسیر می‌شود که انگیزه‌های دو طرف را بازتاب دهد؛ و هیچ‌یک از این قوانین تغییر داده نمی‌شوند. شکست تیم زهرآگین در اجرای هریک از این قوانین به معنای چشم‌پوشی و صرف‌نظر از آن‌ها نمی‌باشد. این قوانین درواقع تمام توافق میان شما و تیم زهرآگین هستند؛ و جانشین تمامی تفاهمات و توافقات قبلی و فعلی بین شما و تیم زهرآگین می‌شوند. این قواعد و قوانین تغییر نخواهند کرد مگر آنکه با یک اصلاحیه کتبی از طرف یکی از مأمورین تیم زهرآگین انجام شود.

شرایط استفاده

شرایط استفاده‌ی عمومی:
شرکت زهرآگین برتر از طریق این سایت محتوا و خدمات ارائه می‌کند؛ بنابراین تمامی اطلاعات، اسناد، محصولات و خدماتی که از طریق این سایت دریافت می‌کنید، شامل محتوا، لوگوها، تصاویر گرافیکی، عکس‌ها و... که توسط تیم زهرآگین برای شما فراهم‌شده‌اند؛ تحت کپی‌رایت این شرکت هستند. تیم زهرآگین یک مجوز محدود، شخصی، غیراختصاصی و غیرقابل‌انتقال را برای استفاده با کسب‌وکار شخصی شما، تضمین می‌کند. با استفاده از این اجازه‌نامه شما قبول خواهید کرد که فقط در مصارف قانونی از محتوا و خدمات سایت استفاده کنید. همچنین شما می‌پذیرید و قبول می‌کنید که هیچ حقی برای تغییر، ویرایش، کپی و بازتولید هیچ‌کدام از محتوای ارائه‌شده توسط سایت ندارید. مهلت استفاده از این مجوز محدود، بدون اعلان قبلی به‌طور خودکار به پایان می‌رسد. با تمام شدن مهلت استفاده‌ی شما، شما می‌پذیرید که تمامی محتوای دانلود یا چاپ شده از سایت را از بین ببرید و به استفاده از آن‌ها پایان دهید. بر اساس قوانین شما تأیید می‌کنید که بعدازآن شما هیچ حق و علاقه‌ای برای استفاده از سایت ندارید. شما از هرگونه تلاش برای دور زدن و نادیده گرفتن شرایط و قوانین سایت منع شده‌اید. این تلاش‌ها و اقدامات ممنوعه شامل این موارد می‌شود: تلاش برای ورود غیرقانونی به حساب کاربری و استفاده از رمز عبوری صادرشده برای دیگران، تلاش برای دسترسی به اطلاعات شخصی دیگر، امتحان کردن اقدامات امنیتی سایت و یا تلاش برای شناسایی نقاط آسیب‌پذیر امنیتی، جا زدن خود به‌جای دیگر کاربران سایت یا جعل و استفاده‌ی هرکدام از اطلاعات سایت یا تغییر در آن، مهندسی معکوس یا هرگونه اقدامی که این فرآیندها را برای شخص دیگری ساده‌تر کند. همچنین هر نوع فعالیتی که به کسی اجازه دهد تا هرکدام از حقوق سایت را پایمال کند و مرتکب اقدامات بالا شود یا مانع استفاده‌ی کاربران دیگر از سایت بشود، ممنوع است. اگر تیم زهرآگین از هرکدام از فعالیت‌های فوق آگاه شود، ممکن است تحقیقاتی را در این زمینه شروع کند و در زمان مناسب پاسخ دهد. همچنین تیم زهرآگین از طریق مقامات مجری قانون با این متخلفان برخورد خواهد کرد. ادامه‌ی استفاده‌ی شما از سایت و خدمات آن به معنی پذیرفتن بی‌قیدوشرط تمام ممنوعیت‌های فوق می‌باشد و اذعان می‌کنید که تیم زهرآگین به‌صراحت موارد بالا را ممنوع کرده است. همچنین شما قبول می‌کنید که مرتکب هیچ‌کدام از موارد زیر نخواهید شد:

۱
- ثبت هرگونه مطلب اشتباه، نادرست و یا تحریف‌شده. (طبق توضیح پایین)
۲- استفاده از خدمات و منابع سایت برای نقض قوانین و مقررات، نقض هرگونه کپی‌رایت، علامت تجاری، اسرار تجاری یا دیگر حقوق مالکیت معنوی دیگران و یا نقض حریم شخصی و تبلیغ علیه آن‌ها 
۳- ثبت و ارسال هرگونه مطلب توهین‌آمیز، تبعیض‌آمیز، زشت و ناپسند، مبتذل، دارای جهت‌گیری جنسی و...
۴
- آزار و اذیت و یا هرگونه مزاحمت و تماس نامناسب با کاربران دیگر به‌طوری‌که باعث مزاحمت برای آنان شود.
۵
- هرگونه تغییر، حذف و ویرایش مطالب ارسال‌شده توسط کاربران دیگر، بدون داشتن اجازه‌ی کتبی از آن‌ها.
۶
- هر اقدامی که بی‌دلیل و بی‌جهت، به ساختارهای سایت فشار بیش‌ازحد تحمیل کند.
۷
- گذاشتن هایپر لینک، کلمات گمراه‌کننده و کلمات کلیدی بی‌دلیل در مطالب ارسالی.
۸
- ارتباط و لینک دادن به هر سایت یا مطلبی غیر از موارد مجاز شده توسط تیم زهرآگین.
۹- بارگذاری عمدی ویروس‌های کامپیوتری کدها، یا برنامه‌های مخرب جهت اخلال در فعالیت سایت و خدمات آن.
۱۰- استفاده از بات، خزنده و هر نوع برنامه‌ی دیگر برای فهرست کردن و بازیابی اطلاعات تیم زهرآگین.
۱۱- برداشت یا جمع‌آوری اطلاعات کاربران دیگر برای هر هدفی غیر از آنچه تیم زهرآگین مجاز نموده است.
لیست ممنوعیت‌های فوق کاملاً گویاست و ارتکاب یک، چند یا همه‌ی موارد، نقض ممنوعیت در نظر گرفته می‌شود و در این صورت تیم زهرآگین حق فسخ رابطه، منع دسترسی به سایت و خدمات آن و جلوگیری از ارسال مطالب جدید را خواهد داشت. تیم زهرآگین تعهدی بر نظارت روی موارد ارسالی و ارتباط شما با دیگر کاربران نمی‌پذیرد؛ بنابراین شما بدین‌وسیله موافقت می‌کنید که ممکن است در معرض این نوع مطالب توهین‌آمیز و یا معترضانه از سمت دیگر کاربران قرار بگیرید. همچنین شما موافقت می‌کنید که تمام موارد بیان‌شده، ثبت‌شده و نوشته‌شده در سایت از جانب شما، صرفاً دیدگاه شخص شما در آن مورد است و تیم زهرآگین مسئول محتوای آن نخواهد بود. همچنین تیم زهرآگین در قبال اعتراض و یا موارد توهین‌آمیز از طرف هر یک از کاربران مسئول نخواهد بود.

ناحیه‌هایی از سایت که با رمز عبور محدودشده‌اند:
مناطقی از سایت هستند که فقط توسط کاربران مجاز و به‌وسیله‌ی رمز عبور قابل‌دسترس هستند. اگر شما جزء کاربران مجاز باشید، مسئولیت نگهداری و حفظ رمز عبور شما با خودتان است. اگر رمز عبور شما منتشر شد، به سرقت رفت و یا به هر نحوی برای شخص ثالث غیرمجاز افشا شد، شما بدین‌وسیله تأیید می‌کنید که تیم زهرآگین را مطلع خواهید کرد و در غیر این صورت‌حساب کاربری شما به خطر خواهد افتاد. همچنین شما در برابر هر آنچه که در حساب کاربری‌تان اتفاق می‌افتد و فعالیت‌هایی که با آن انجام می‌پذیرد، مسئول می‌باشید؛ بنابراین توافق می‌کنید که هرگونه استفاده‌ی غیرمجاز از حساب کاربری‌تان را به‌سرعت به اطلاع تیم زهرآگین برسانید. قیمت‌گذاری‌ها و پرداخت‌ها: شما همه‌ی هزینه‌ها و شارژ حساب کاربری‌تان را بر اساس نرخ‌های تیم زهرآگین خواهید پرداخت. ممکن است لازم باشد تا اطلاعات کارت اعتباری معتبر خودتان را از طریق درگاه پرداخت وارد کنید تا قادر به افتتاح حساب کاربری باشید. همچنین شما در برابر مالیات احتمالی خدمات و محصولات، مسئول خواهید بود. اگر به هر دلیلی این هزینه‌ها را در زمان خود نپردازید، تیم زهرآگین ممکن است نتواند حساب کاربری شمارا معتبر نگه دارد و این حق برای وی محفوظ است که دسترسی شما به‌حساب کاربری، سایت و خدمات را، به دلیل رعایت نکردن این قوانین و شرایط، معلق یا مسدود کند. اگر به هر دلیلی از خدمات و محصولات تیم زهرآگین ناراضی بودید و در دوره‌ی بازپرداخت آن را به ما اطلاع دادید، تیم زهرآگین هزینه‌ی آن را به شما پرداخت خواهد کرد.

DMCA

این اطلاعیه صرفاً جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد؛ و به‌عنوان یک توصیه قانونی مطرح نیست. اگر فکر می‌کنید به‌حقوق مالکیت معنوی شما تجاوز شده است و یا اخطاریه‌ای مبنی بر تجاوز به مالکیت معنوی دیگران برای شما ایجادشده، باید سریعاً برای دریافت مشاوره حقوقی اقدام نمایید. این وب‌سایت با تمام متعلقات آن ازجمله متن، html، نوشته و تصاویر، توسط تیم زهرآگین تولیدشده و تحت مالکیت و لیسانس آن‌ها است و تمامی حقوق برای آن‌ها محفوظ است. هیچ قسمتی از این وب‌سایت با هیچ شکل و با هیچ هدفی نباید بازتولید و منتقل شوند که شامل انواع مکانیکی، الکترونیکی یا به نوع دیگر شامل، عکس‌برداری و ضبط کردن و یا با هر نوع ذخیره‌سازی اطلاعات و سیستم بازیابی کننده، یا انتقال با ایمیل، یا استفاده در هر شمایل دیگری است که بدون اجازه کتبی صاحب و مالک وب‌سایت، ممنوع می‌باشند. البته این شامل فایل‌های دانلودی و کَش‌های موقتی روی یک کامپیوتر شخصی باهدف بازدید از وب‌سایت نمی‌شود. همچنین اطلاعاتی که در سایت، مجوز بازتولید به آن‌ها داده‌شده نیز از این قانون ممنوعیت مبرا هستند. این اخطاریه و اعلامیه کپی‌رایت؛ برای همگان که شامل بازدیدکنندگان وب‌سایت نیز می‌باشد؛ صدق می‌کند.
مقررات DMCA Digital Millennium Copyright Act در سال ۱۹۹۸ به‌صورت بین‌المللی تصویب گردید. این قانون به صاحبان و تولیدکنندگان محتوا که باور دارند با استناد به قانون به‌حقوق مالکیت معنوی آن‌ها در اینترنت تجاوز شده، امکان پیگیری می‌دهد. طبق قوانین DMCA مالکان واجد شرایط و حقیقی مواد محتوایی، درصورتی‌که به‌درستی معتقد باشند که به‌حق امتیاز و کپی‌رایت آن‌ها تجاوز شده، نه‌تنها می‌توانند با شخص یا اشخاصی که به‌حق امتیازشان تعارض کرده‌اند، تماس برقرار کنند بلکه می‌توانند با عامل تعیین‌شده از یک فراهم‌کننده سرویس‌های اینترنتی (ISP) ارتباط برقرار کنند؛ تا بتوانند مدعی نقض کار محافظت‌شده خود شوند. در صورت تنظیم یک شکایت قابل‌قبول تحت قوانین DMCA، مالک یا ISP این وب‌سایت دسترسی خود را به مواد محتوای مورد اتهام، از دست می‌دهد. صاحب وب‌سایت یا ISP یک نسخه از اخطاریه ادعای نقض کپی‌رایت را برای متهم نقض‌کننده حقوق می‌فرستند. هرکسی که به‌درستی فکر می‌کند که اخطاریه تجاوز به مالکیت معنوی به‌اشتباه برای او تشکیل‌شده است، می‌تواند دفاعیه در برابر اخطار برای مالک وب‌سایت یا ISP ارائه و ارسال کند. مالک وب‌سایت مذکور و ISP متعهد به تبعیت از قوانین تجارت بین‌المللی، آموزش‌های تجارت بین‌الملل و هم‌چنین تمامی قوانین کشوری می‌باشند. اخطاریه ادعای تجاوز به قوانین کپی‌رایت لطفاً اخطاریه DCMA درباره ادعای تخلف کپی‌رایت را به پشتیبانی مشتریان ارسال کنید. یا آن را به آدرس ایمیل zahrageen@gmail.com بفرستید. برای اینکه یک اخطاریه تخلف را پرونده کنید، چه با مالک وب‌سایت و چه با ISP، باید یک ارتباط نوشتاری برقرار کنید که چهار مورد به‌خصوص از موارد زیر را شامل شود. درصورتی‌که اگر به نادرستی اعلام کنید یک وب‌سایت حق کپی‌رایت و محتوای شمارا نقض می‌کند، شما مسئول خسارات (آسیب‌ها، هزینه‌های وکیل مدافع و هزینه‌ها) وارده هستید. اگر اطمینان کافی از این موضوع ندارید که بخشی از محتوای شما تحت پوشش قوانین کپی‌رایت قرار می‌گیرد یا خیر؛ پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا با یک وکیل مجرب مشورت کنید. برای تسریع روند کمک‌رسانی ما به شما، لطفاً از فرمت زیر استفاده کنید (هم‌چنین شماره مربوط به شهر خود را هم ثبت نمایید)
۱- کار کپی‌رایتی و محتوایی که شما اعتقاددارید موجب نقض قوانین شده را با جزئیات کافی تشخیص دهید.
۲
- ماده محتوایی را که ادعا می‌کنید موجب نقض کار کپی‌رایتی و محتوایی که در قسمت اول اشاره کردید شده است را کاملاً تشخیص دهید (شامل URL، مکان و صفحه‌ای که ماده محتوای متهم در آن قرارگرفته و همچنین شامل توضیحی درباره محتوای بخصوصی که شما آن را به کپی‌برداری متهم کرده‌اید.)
۳
- به‌اندازه کافی اطلاعات خود را در دسترس قرار دهید تا مالک وب‌سایت بتواند با شما تماس برقرار کند ۰ (آدرس ایمیل و شماره تلفن حداقل اطلاعاتی هستند که باید قرار دهید).
۴
- این اصطلاح را اضافه کنید: من قبول می‌کنم که در صورت شهادت دروغ، مجازات شوم و قسم می‌خورم که اطلاعات داخل اخطاریه صحت دارند و من مالک کپی‌رایت و حق امتیاز هستم و یا از طرف مالک اصلی اختیار و مالکیت اختصاصی محتوایی که حق امتیاز آن نقض شده به من سپرده‌شده است. همچنین به‌عنوان مالک محتوا تأیید می‌کنم که طرز استفاده از این محتوا که مورد شکایت قرارگرفته، به‌هیچ‌عنوان مورد تأیید بنده، نمایندگی من و قانون نمی‌باشد.
۵
- امضای مالک محتوا و کپی‌رایت؛ یا امضای شخصی که از طرف مالک به‌عنوان مسئول انتخاب‌شده است. ممکن است تمایل داشته باشید اخطاریه خود را به‌صورت ایمیل ارسال نمایید که در این حالت بایستی امضاء الکترونیکی مناسبی در اختیار داشته باشید. امضاء یا امضای الکترونیکی باید از مالک کپی‌رایت و یا یک فرد مجاز به اقدام از طرف مالک باشد، همچنین باید به یک کپی‌رایت منحصربه‌فرد منتسب شده باشد. دفاعیه در برابر اخطاری که مدعی نقض مالکیت و کپی‌رایت از طرف شماست اگر به هر دلیل اخطاریه‌ای مبنی بر نقض قوانین مالکیت و کپی‌رایت برای شما تنظیم شود باید یک نسخه از آن برای شما و isp شما همزمان ارسال شود و به‌محض دریافت این اخطاریه باید یک دفاعیه برای خود تنظیم کنید و شما هم یک نسخه از آن برای isp خود ارسال کنید تا بتوانید از خود دفاع کنید و در صورت برنده نشدن در این کشمکش کل محتویات کپی شده از روی سایت شما حذف خواهد شد. لطفاً مطلع باشید که قوانین جمهوری اسلامی ایران در رابطه با کپی‌رایت و حق امتیاز مجازات شدیدی برای دفاعیه نادرست در مقابل اتهام تخلف کپی‌رایت دارد؛ بنابراین اگر در این رابطه که آیا بخشی از محتوای شما تحت پوشش قوانین کپی‌رایت هستند یا خیر؛ من پیشنهاد می‌کنم که ابتدا با یک وکیل مشورت کنید.

سیاست ضد spam

ما نیز از ایمیل‌های ناخواسته تبلیغاتی (UCE) به‌اندازه شما متنفریم. به این ایمیل‌ها spam یا junk هم می‌گویند؛ که درواقع برای جامعه اینترنت، یک بلا و مصیبت به‌حساب می‌آید. ما کاملاً از قوانین جهانی مرتبط با ایمیل‌های ناخواسته بازاریابی CAN-SPAM Act of (CAN-SPAM Act of ۲۰۰۳) و سایر قوانین مربوط به ایمیل‌های تبلیغاتی ناخواسته حمایت و تبعیت می‌کنیم. اگر در خبرنامه الکترونیکی، وب‌سایت و یا سایر پل‌های ارتباطی ما عضو شدید، شما همیشه این فرصت را در اختیاردارید که در صورت تمایل، فوراً عضویت خود را لغو نمایید. اگر سؤالات، نظرات و مسائل دیگری در ذهن خود دارید می‌توانید به آدرس zahrageen@gmail.com ایمیل ارسال کنید و اطلاعات مرتبط به مسائل خود را با ما در میان بگذارید. شما حتی می‌توانید مسائل مدنظر خود را از طریق آدرس پایین این صفحه با ما در میان بگذارید.
zahrageen@gmail.com

سیاست های بازگشت وجه

ما در تیم زهرآگین با تمام وجود مطمئنیم که شما عاشق خدمات و محصولات ما خواهید شد. به همین دلیل است که ما عشق و انرژی زیادی در آنچه برای شما خلق می‌کنیم می‌گذاریم. تمام محصولات این شرکت به‌جز محصولات پکیجی شامل سیاست‌های بازگشت وجه هستند درصورتی‌که آن محصول، کارایی لازم و کافی نداشته و یا اطلاعاتی به دانش شما اضافه نکرده باشد. شما میتوانید در مدت‌زمان ۲ روز کاری بعد از خرید محصول درخواستی به آدرس zahrageen@gmail.com ارسال کنید تا وجه پرداختی پس از بررسی تیم زهرآگین در مدت‌زمان ۷۲ ساعت به‌حساب شما برگشت داده شود.

سیاستهای سلب مسئولیت از درآمد

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا این محصولات و خدمات و پتانسیل درآمدی آن‌ها را به دقیق‌ترین شکل ممکن به شما معرفی کنیم. آمار و ارقامی که شرکت ما و مشتریان به شما نشان می‌دهند، درواقع تخمینی هستند از درآمدی که فکر می‌کنیم شما می‌توانید به دست آورید. هیچ تضمینی وجود ندارد که شما الزاماً به این سطح درآمدی خواهید رسید؛ و باید این ریسک را بپذیرید که نتایج برای همه یکسان نیست و برای هر نفر با فرد دیگر متفاوت است. بر اساس میزان تلاشی که می‌کنید، نتایج شما متفاوت است؛ و بستگی به میزان توانایی فردی، تجربه کسب‌وکار، تخصص و اشتیاق شما دارد. هیچ تضمینی در ارتباط با سطح موفقیتی که به آن می‌رسید وجود ندارد. نمونه‌های واقعی و مثال‌هایی که مشاهده می‌کنید استثنا هستند و درواقع نمی‌توانند بیانگر وضعیت خریداران معمولی باشند؛ و به‌هیچ‌وجه نشان‌دهنده و تضمین‌کننده این موضوع نیستند که همه می‌توانند به چنین نتایجی برسند. نتایجی که هر نفر می‌گیرد، بستگی به عقبه، پشتکار، انگیزه و اشتیاق آن فرد دارد. هیچ تضمینی نیست که نتایج پیشین، در آینده نیز تکرار شوند. ما نمی‌توانیم نتایج و موفقیت شمارا تضمین کنیم. ریسک‌های ناشناخته‌ای در دنیای کسب‌وکار و اینترنت وجود دارند که برای ما قابل پیش‌بینی نیستند که این می‌تواند نتایج را کاهش دهد. ما مسئول اعمال شما نیستیم. همان‌طور که می‌دانید، اطلاعات، محصولات و خدمات ما بایستی با تلاش و پشتکار شخص شما همراه شوند؛ و در رابطه با هر موفقیت و یا شکست کسب‌وکار شما که به نحوی مستقیم و یا غیرمستقیم با خرید و استفاده از محصولات و اطلاعات ما مرتبط است؛ هیچ مسئولیتی بر عهده ما نیست.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کیمیا زهرآگین برتر می باشد.