توضیحات برای عکس ثبت نشده

همانگونه که در کتاب رایگان مطالعه کردید این پکیج دربرگیرنده اطلاعاتی است که شما با تهیه آن میتوانید از صفر تا صد پرورش و زهرگیری عقرب را بصورت کامل آموزش ببینید. در حال حاضر این پکیج در قالب فایل های pdf تهیه شده است لذا همکاران زحمت کش ما در قسمت تولید محتوا در تلاشند تا فایلهای صوتی و تصویری این آموزش‌ها را نیز تهیه و در اختیار علاقه مندان بگذارند. این پکیج آموزشی در راستای یادگیری نحوه پرورش عقرب تهیه شده که شامل کتاب جامع آموزشی با نام "ترسناک متمول"، طرح توجیهی و دستورالعمل محیط زیست جهت اخذ مجوز و فعالیت رسمی می‌باشد.

سرفصل‌های آموزشی در کتاب ترسناک متمول به شرح زیر است:
آشنایی کلی با آناتومی بدن، عادات، نیازها و عوامل بیماری‌زا و دشمنان طبیعی عقربها.
شناسائی گونه ها و پراکندگی عقرب‌ها در جهان.
شناسایی و پرورش گونه‌های مفید جهت سم گیری در ایران.
فصل جفتگیری، نحوه تفکیک جنس نر از ماده و شرایط محیطی و نحوه نگهداری و تکثیر.
محیط موردنیاز جهت پرورش، انواع فارم و نحوه راه‌اندازی فارم.
نحوه پرورش میلورم و جیرجیرک جهت تغذیه یا فروش.
کمکهای اولیه و اقدامات لازم هنگام عقرب گزیدگی.
چگونگی روغنگیری، انواع روغنها و خواص هر روغن.
چگونگی افزایش خلوص و میزان سم جهت فروش بیشتر و گرانتر، فواصل بین زهرگیری و همچنین چگونگی سم گیری.
چگونگی فروش زهر تولید شده (لیست خریداران و فروشندگان).


کتاب جامع ترسناک متمول

آموزش صفر تا صد پرورش و درآمدزائی از زهر عقرب

کتاب جامع ترسناک متمول

آموزش صفر تا صد پرورش و درآمدزائی از زهر عقرب

شما با تهیه این کتاب از تخفیفات مادی و معنوی زیادی بهره مند میشود که در زیر به بعضی از آنها اشاره شده است:
بنده ۲ سال زمان صرف کردم تا مقالات لاتین را ترجمه کنم و به این اطمینان برسم که واقعا زهر عقرب گرانترین مایع جهان است بعد از پیدا کردن ایمان قلبی نسبت به اینکه این زهر در جایگاه نخست گرانترین مایعات جهان قرار دارد چون مقالات مذکور در خصوص عقرب‌های ایرانی صدق نمیکرد شخصاً وارد عمل شده و ۳ سال تجربه عملی در این زمینه کسب کردم. چه کسی میتواند روی ثانیه ثانیه عمر انسان قیمت بگذارد؟؟!! چه بهائی را باید جهت به دست آوردن تجربه ای پرداخت کرد؟؟!! بنده ۵ سال از عمرم را جهت پیدا کردن اطمینان قلبی و کسب تجربه در این زمینه گذراندم که شما با پرداخت مبلغی ناچیز میتوانید از تجربیات این حقیر استفاده کرده و به درآمدزائی برسید.
مبلغ این پکیج با توجه به اطلاعاتی که در خود جای داده و نیز نرخ مصوبی که هیأت مدیره محترم شرکت برای فروش آن درنظرگرفته است به میزان ۱،۳۳۷،۵۰۰۰ تومان می‌باشد که ۴۴% از این مبلغ یعنی ۵۸۸،۵۰۰ ریال شامل تخفیف می‌شود. مبلغ خرید که در حال حاضر ۷۴۹،۰۰۰ تومان است نرخی است که مربوط به سال ۱۳۹۷ و با درنظر گرفتن قیمت دلار ۶،۰۰۰ تومان می‌باشد لازم به ذکر اینکه سیاست شرکت در حال حاضر بر این مبنا است که با توجه به رکود اقتصادی و تورم بازار قیمت پکیج هیچگونه افزایشی نداشته باشد این در حالی است که در آینده نه چندان دور قیمت پکیج افزایش قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت.
درحال حاضر شرکتها یا موسساتی که اقدام به نوشتن و طراحی طرح توجیهی می‌کنند بابت نوشتن طرح توجیهی مورد نظر مبلغی بین ۱ تا ۱۲ میلیون تومان اخذ می‌کنند لذا شرکت جهت آشنائی و شاید استفاده شما از طرح‌های توجیهی و نحوه نگارش آن، نمونه‌ای از طرح توجیهی پرورش عقرب را به همراه کتاب به شما ارائه کرده است. این نمونه از طرح توجیهی بطور میانگین ارزشی در حدود ۴ میلیون تومان دارد که شما دانشپذیران این طرح را به صورت رایگان دریافت میکنید.
راهنمائی‌ها و مشاوره رایگان تیم پشتیبانی شرکت کیمیا زهرآگین برتر بلافاصله پس از خرید این پکیج شروع می‌شود و اگر اشکال یا ایرادی در هر مرحله از کار باقی مانده بود همکاران دلسوز و مهربان ما در تیم پشتیبانی با صبر و شکیبائی فراوان جهت رفع ایراد پیش آمده کمک خواهند کرد. شرکت این اطمینان را به شما میدهد که از تهیه میلورم تا راه‌اندازی فارم را با شما دوستانی که با خرید خود از ما حمایت می‌کنید، حمایت کند و شما جهت تهیه ابزار و لوازم و همچنین تغذیه و راه‌اندازی فارم از حمایت کامل ما برخوردار خواهید شد. همچنین شما میتوانید لوازم مورد نیاز خود را از هر جایی تهیه کنید اما آیا تضمینی جهت دریافت کالای مورد نظرتان برای شما وجود دارد؟؟!!! حداقل امر این است که شما از بابت تهیه و ارسال مواد و لوازم مورد نیازتان از این شرکت اطمینان دارید و اگر در امر دریافت کالای مورد نظر مسأله‌ای پیش آمد؛ میتوانید از شرکت جهت دریافت نکردن کالای مورد نظرتان پیگیری‌های لازم را انجام دهید.
فیلم‌های آموزشی یکی دیگر از منابع اطلاعاتی است که به علاقه‌مندان کمک شایانی در زمینه آموزش میکند علاوه بر این پکیج شما تعدادی فیلم آموزشی دریافت میکنید که ارزش آنها مبلغ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان است و این فیلم‌ها به عنوان هدیه خرید از شرکت کیمیا زهرآگین برتر به شما ارائه خواهد شد.
حال با در نظر گرفتن ارزش‌های مادی و معنوی اشاره شده در فوق؛ شما دیگر نه نیازمند گذراندن ۵ سال از عمر گرانبهایتان در زمینه آموزش و نه نیازمند آزمون و خطا کردن جهت بهبود کسب و کار و اکتساب تجربه در زمینه پرورش عقرب هستید شرکت کیمیا زهرآگین برتر تمامی تجارت و دانش خود را در این زمینه صرفاً به مبلغ ۷۴۹ هزار تومان در قالب پکیجی به بهای بیش از ۸ میلیون تومان به شما ارائه میکند تا به امید خدا و همچنین همت و پشتکار خودتان، بتوانید گرانترین مایع جهان را استحصال و به فروش برسانید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کیمیا زهرآگین برتر می باشد.